HI-REFLECT

Intenzívne odlesky bez záväzkov

TAK TRENDY!

Od New Yorku po Londýn, od Milána až po Paríž, trendom tohtoročných Fashion Weeks pre jar/leto 2016 sú zdravé, krásne a jemné vlasy. Maximálny lesk obohatený výraznými odleskami je must-have všetkých módnych prehliadok.

Tento trend si môžete teraz dopriať so službou HI-REFLECT v 5 absolútne nových odtieňoch - Sienna hnedá, Šafranová medená, Okrová červená, Burgundský mahagón a Terakota hnedá. Zistite, ktorý sa bude hodiť práve vám, alebo ich vyskúšajte všetky a užívajte si nový „look“ v každej sezóne.


NOVÁ ÉRA FARBENIA TÓN V TÓNE

1999

L'Oréal Professionnel vyvinul DIARICHESSE − semipermanentnú farbu na vlasy bez amoniaku určenú pre mladé ženy, ktoré chcú dodať svojim vlasom lesk alebo farebné odlesky bez výraznej zmeny prirodzenej farby vlasov. Ako to funguje: oxidačné činidlá, ktoré sú menej agresívne než amoniak, pomáhajú vlas šetrne sfarbiť. Výsledkom je prirodzene vyzerajúca farba a jemné vlasy počas 6 až 8 týždňov.

2016

L'Oréal Professionnel redefinuje možnosti farbenia tón v tóne s novými odtieňmi, vďaka ktorým si teraz môžu žiarivú farbu dovoliť i tmavovlásky. Ako to funguje: Špeciálne pigmenty zabezpečia výrazný farebný výsledok, ktorý vám vydrží až niekoľko týždňov. Tieto pigmenty zostávajú na povrchu vlasov, kde sa od nich lepšie odráža svetlo, čím okamžite poskytnú viditeľný a intenzívny farebný výsledok a lesk aj na prirodzene tmavých vlasoch.

OBJAVTE SAMU SEBA

VĎAKA SLUŽBE HI-REFLECT

Nová služba Hi-reflect sa realizuje prostredníctvom šetrnej farby tón v tóne, ktorá zároveň ponúka doteraz najvyššiu viditeľnosť odleskov i na tmavých vlasoch. Zahŕňa špeciálne farbivá, vďaka ktorým je výsledok ihneď viditeľný a intenzívny i na prirodzene tmavých vlasoch. Neobsahuje amoniak, ale naopak ošetrujúce zložky Ionène G a Incell, ktoré vlasom zabezpečia výnimočnú jemnosť a hebkosť na dotyk bez zaťaženia.

Farby tón v tóne nie sú permanentné, postupne sa z vlasu vymývajú, vďaka čomu môžete svoj odtieň zmeniť, kedykoľvek sa vám zachce. V prípade, že hľadáte kompromis medzi viditeľnými výsledkami a šetrným farbením, služba Hi-reflect je pre vás ideálna. Vaše vlasy navyše získajú oslnivý lesk a umožnia vám zažiariť, kamkoľvek vstúpite. Vyberte si z 5 nádherných odtieňov a pokojne ich skúste aj všetky!

PREDSTAVENIE CELEBRITY PRE SEZÓNU JAR/LETO 2016

ALESSANDRA AMBROSIO

Ambasádorka L'Oréal Professionnel

IKONA 10 MILIÓNOV FANÚŠIKOV

Alessandra Ambrosio − brazílska supermodelka s 10 miliónmi odberateľov na sociálnych sieťach, kultový „Anjelik“ slávnej značky spodnej bielizne Victoria's Secret a tvorca svojej vlastnej značky Ale by Alessandra − bola pre L'Oréal Professionnel jasnou voľbou. Obzvlášť pre jej nádherné tmavohnedé vlasy, ktoré si priala oživiť a mať ešte žiarivejšie! Alessandra Ambrosio sa stala vzorom mnohých žien, či už ako celosvetovo uznávaná topmodelka, alebo ako tvár z obálok časopisov ako je Vogue, Harper Bazaar a GQ.

ROZHOVOR

Ako dôležité sú vlasy vo vašom živote? Akú úlohu zohrávajú v rámci vášho celkového vzhľadu?
Myslím si, že vlasy sú väčšinou prvá vec, ktorú si ľudia všimnú, preto sa o svoje vlasy starám, lebo prvý dojem je veľmi dôležitý!

Čo hľadáte v okamihu, kedy svojho koloristu požiadate o farbenie vlasov?
Vždy si žiadam farbu, ktorá vyzerá prirodzene a pristane k tónu mojej pleti. Okrem toho sú moje vlasy neustále v pohotovosti, vzhľadom na množstvo fotení, preto skôr volím šetrnejšiu farbu na vlasy, ktorá ich nepoškodí. Týmto požiadavkám výborne vyhovujú Dia farby na vlasy tón v tóne, ktorých výsledok je prirodzený a farba pritom zlepšuje kvalitu vlasov.""

Ako ste sa cítili bezprostredne po službe farbenia Hi-reflect?
Naozaj skvelo! Hi-reflect služba je skutočne úžasná: potom, čo som bola na farbení, mi priatelia hovorili, že vyzerám naozaj dobre, že sa na mojej tvári niečo zmenilo a všetci sa pýtali, čo je to za zmenu. Hi-reflect je odteraz mojím skrášľujúcim tajomstvom na zvýraznenie tónu mojich vlasov, ktoré môjmu vzhľadu dodá žiarivý efekt.

Hi-reflect služba sa vykonáva nepermanentnou, nezaväzujúcou farbou, ktorá dodáva krásny lesk, no pritom nevytvára nepekné odrasty: akým ženám by ste ju odporučili a prečo?
Myslím si, že služba Hi-reflect sa dokonale hodí pre mladé ženy, ktoré túžia po nejakej zmene. Chcú, aby ich vlasy vyzerali naozaj lesklé a zdravé, ale zároveň by mohli mať obavy z farbenia a radšej by začali s niečím nie príliš zaväzujúcim. A možno i mladým ženám, ktorým sa začínajú objavovať biele vlasy, ktoré chcú zakryť.

PROFESIONÁLNE SLUŽBY

PÄŤ DÔVODOV, PREČO NAVŠTÍVIŤ SALON EXPERT NA ZAISTENIE DOKONALEJ FARBY ŠITEJ PRIAMO VÁM NA MIERU

1.

Profesionálne poradenstvo. Prvých niekoľko minút v salóne je zásadných. Je to čas, kedy vám kolorista urobí podrobnú analýzu vlasov a na základe nej vám navrhne riešenie vhodné práve pre váš typ a stav vlasov.

2.

Farebný výsledok šitý na mieru. S dokonalou znalosťou kolorimetrie je kolorista jediná osoba, ktorá vám prípadne namieša aj dva alebo tri odtiene farby, aby sa dosiahol dokonalý výsledný efekt. Vďaka tomu získate jedinečnú farbu, ktorá podčiarkne vaše prednosti.

3.

Rešpekt k celkovej harmónii farieb. Skôr než kolorista nanesie farbu, na chvíľu sa premení na alchymistu. Skontroluje, či farba ladí nielen s odtieňom vašej pleti, očami a make-upom, ale aj so štýlom vášho obliekania a vaším vysnívaným účesom!

4.

Vyskúšané a preverené techniky. Precízne nanášacie techniky, dôkladné, ale rýchle, sú kľúčom k perfektnému farebnému výsledku.

5.

Ohľad na budúcnosť. Kaderník vždy zváži, ako chcete vyzerať v niekoľkých nasledujúcich mesiacoch, a prispôsobí tomu všetky aktuálne služby.