SMARTBOND

UŽ ŽIADNE KOMPROMISY MEDZI TRENDMI
VO FARBENÍ A ZDRAVÍM VAŠICH VLASOV!

Nájdite si najbližší salón ponúkajúci službu SMARTBOND

NÁJSŤ SALÓN

O SLUŽBE SMARTBOND

Rada skúšate posledné módne trendy vo farbení vlasov? Nechávate si vlasy často zosvetľovať či melírovať? Túžite po radikálnej zmene farby vlasov?

Chcete svojim vlasom dožičiť maximálnu starostlivosť aj počas farbenia, odfarbovania alebo melírovania? SMARTBOND JE PRE VÁS IDEÁLNYM RIEŠENÍM!

SMARTBOND je služba, ktorá chráni väzby vo vnútri vašich vlasov počas farbení, odfarbovaní či melírovaní. Rozdiel v kvalite svojich vlasov pocítite ihneď a pri používaní domácej starostlivosti SMARTBOND vám vydrží dlhodobo.

Vďaka službe SMARTBOND je možné vykonávať takmer neobmedzené zmeny farby vlasov. A to aj na vlasoch scitlivených alebo dlhodobo namáhaných. V jeden deň si tak môžete dopriať radikálnu zmenu farby, napríklad nechať sa odfarbiť z tmavohnedej na svetlú blond. Alebo túžite po módnych pastelových či šedých odtieňoch? Vďaka SMARTBOND nie je nič nemožné!

Nájdite odvahu meniť farbu svojich vlasov podľa nálady. Inšpirujte sa napríklad módnymi technikami odfarbovania ako STROBING, CONTOURING, BABYLIGHTS či OMBRÉ.
STROBING
COUNTOURING
BABYLIGHTS
OMBRÉ
SYSTÉM SMARTBOND
Systém SMARTBOND sa skládá z 2 častí:
01

Služba v salóne

Váš kaderník aplikuje prípravky SMARTBOND priamo počas samotného farbenia, odfarbovania alebo melírovania. Výsledkom sú chránené, posilnené vlasy, ktoré sa navyše veľmi ľahko upravujú.
02

Starostlivosť na doma

Chráni a dlhodobo posilňuje väzby vlasového vlákna. Dopĺňa efekt služby SMARTBOND v salóne. Dodáva pocit posilnených, odolnejších a zároveň hebkých a lesklých vlasov. Používa sa približne pri každom piatom umývaní vlasov, po šampónovaní namiesto vašej obvyklej starostlivosti (napr. masky). Oplachuje sa.

Renáta Márová

„SMARTBOND mi pri mojej práci a kreativite ponúka nekonečné možnosti. Vrelo ho všetkým odporúčam. Zabezpečuje ochranu vlasu, udržiava ho vo výbornej kondícii počas celého procesu odfarbovania, farbenia či sťahovania farby a jeho efekt je viditeľný okamžite po službe. Pre mňa to znamená, že môžem byť kreatívna v priamom prenose. Môžem si dovoliť i radikalné premeny bez toho, aby sa vlas narušil či poškodil! Minule som menila klientke farbu z mahagónovo-ryšavej na blond. Vlasy ostali aj naďalej veľmi jemné a zároveň pružné. Získali na elasticite a vonkoncom nevyzerali, že by dostali takto "zabrať".“

Ľudovít Vida

Salón VIDAF, Komárno
„Službu SMARTBOND som vyskúšal pri zosvetľovaní kratších blond vlasov na veľmi svetlý platinový odtieň. Klientka vôbec netušila, že som do typickej farbiacej zmesi podľa tabuľky primiešal aj túto novinku. Ale všimla si, tak ako ja, jeho výsledný efekt. Vlasy boli aj po náročnom farbení na dotyk pevnejšie a krajšie. Klientka naozaj veľmi ocenila nový objem vlasov, a taktiež aj lepší tvar účesu. Pretože obvykle sa farbené vlasy ťažšie tvarujú. SMARTBOND budem určite používať na všetky služby zosvetľovania a melírovania, aby som zachoval kvalitu vlasov mojich klientok.“


PRED
PO
TECHNOLÓGIA
Základom účinnosti systému SMARTBOND je spojenie kyseliny maleinovej s vybranými
účinnými látkami ako sú CERAMIDY A POLYMÉRY. Spolu tak dokonale chránia, posilňujú a znovu objavujú keratínové vlákna.
zdravé keratínové vlákno
POŠKODENÉ keratínové vlákno
znovuobnovené keratínové vlákno PO APLIKÁCII SLUŽBY SMARTBOND
Nájdite svoj Salon Expert so službou
SMARTBOND
Svoj najbližší salón ponúkajúci službu SMARTBOND
jednoducho nájdete podľa samolepky na dverách
nebo na odkazu nižšie.